+90 (212) 509 68 68

info@ledpano.com.tr

avm led ekran, alışveriş merkezi led ekran

AVM Led Ekran | Led Ekran Çeşitleriİç Cephe Ekran | Led Ekran Çeşitleri


Avm İç mekan led ekran sektörü geleceğin reklam sektörü olarak görünmektedir. Markanızın Mağzalarda reklamlarını ve ürün görsellerini; videolarını kullanarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. AVM LED Ekran sektöründe öncü olduğumuz bu projede bir çok firma ve marka bizimle çalışmaktadır. Referanslar kısmımızdan Markalara ve Firmalara ulaşabilirsiniz.


İç Mekan LED Ekran olarak AVM LED Ekran seçenekleri; Alışveriş merkezlerinin içindeki mağzalarda giriş yada mağza içi dekor yada reklam ekranı olarak kullanılabilir şekildedir. İstediğiniz ölçülerde tasarlanır ve isteğiniz üzere portatif yada sabit olarak hazırlanır.


Dış Mekan LED Ekranlarda ise AVM LED Ekranlar Alışveriş merkezlerinin Dış kaplaması yada dış totem olarak kullanılabilir. Bu sayede ister Alışveriş Merkezinizin reklamını yapabilirsiniz; isterseniz reklam alarak markaların ve firmaların tanıtımlarını yapabilirsiniz. Bu şekilde size ve markanıza duyulan ilgi ve bilirlilik artacaktır.


AVM LED Ekran Teknolojisi geleceğin reklam sektörü olduğu düşünülerek bu piyasada markanızı ve firmanızı duyurmak sizin için hiçte zor olmayacaktır. Geleceğe yatırım olarakta düşünülen LED Ekranlar sektörün en geniş kitleye hitap eden Reklam Projesidir.


Neden İç Cephe Ekran


İç mekan LED Ekranlar vitrinlerin daha canlı ve göz alıcı olmasını sağlayarak ulaşmanız gereken kitleleri arttırmaktadır. Bu kitlelere hitap ederek markanızın ve ürünlerinizin hem görülebilirliğini arttırabilir hemde satış portföylerinizin artışını sağlayabilirsiniz.


Bir çok spor firmasının kullanmış olduğu bu sistemle ünlü spor markaları bu sayede istedikleri kitlelere ulaşmıştır.


Siz neden istediğiniz kitlelere ulaşmayasınız ki? Yapmanız gereken bizimle irtibata girmeniz ve sizin için bir keşif yapmamızdır. Keşif sonrası istediğiniz kitlelere ulaşabileceğiniz sistemi sizin için tasarlayalım.


Sizde istediğiniz gibi reklamlarını yapmaya başlayabilir ve kitlelere ulaşabilirsiniz.Dış Cephe Ekran | Led Ekran ÇeşitleriDış Mekan LED Ekranlar Işığa ve Hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Herhangi bir kötü hava koşulundan etkilenmemektedir. Yüksek güneş ışınlarına karşı net ve canlı görüntü kalitesine sahiptir.


LED Ekranlarımız açık alanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Slikon kaplama ve özel çelik konseksiyonları bulunmaktadır. Dış mekan LED Ekranlar bu sayede her koşulda performanstan ödün vermeden gereken görevi yaparak size istediğiniz reklam hizmetini sunar.


Dış mekan LED Ekranlar iç mekan LED Ekranalara nazaran daha pahalıdır. Nedeni ise her koşulda dayanıklı olmalarına sebep sunan malzemeleridir. Bu yüzden dış mekan LED ekranlar sizlerin en iyi şekilde hizmet almanızı hedefleyerek üretilmiştir.

Abdullah ŞEN | Led Ekran Teknolojileri | Profesyonel Led Ekran Sistemleri


© Copyright: 2019 Ledpano LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.