+90 (212) 509 68 68

info@ledpano.com.tr

led screen,led display - eastar

Kiralık LED Ekran


Neden Kiralık LED Ekran?Portatif olarak kurulan LED Ekranlar ile markanız, ürünleriniz ve firmanızın belirlediğiniz belli lokasyonlarda tanıtımını yapabilirsiniz. Kolay, hızlı ve mükemmel sonuçlar için bir çok büyük firma tarafından kullanılmaktadır. Markaların, Siyasi Partilerin ve Firmaların en önemli tercihi olan bu hizmet kitlelere daha hızlı ve net bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.
Kiralık LED Ekran FaydalarıBu sistem bir çok siyasi parti ve kuruluş tarafından kullanılmakta olup potansiyel kitlelere ulaşmak için kullanılmaktadır. LED Ekran Kiralama sayesinde ulaştığınız kitle sayısı birden çok lokasyona nazaran artmaktadır. Kulaktan kulağa yayılan bir reklam anlayışına ait bir sistemde yaşadığımızı düşünerek bu şekilde insanların ağızdan ağıza markanızı duyurması çok daha kolay olmaktadır.


İnsanların en çok kullandıkları platformlar ve AVM Metrobüs gibi lokasyonlarda kullanılan bu sistemler daha çok kitleye ulaşmaları hedeflenip, hedeflerin üstünde bir kitleye hitap etmektedir.


Firmanıza ve Markanıza Etkileri


Hitap ettikleri kitlelerin artması ve ilgiden dolayı artan piyasada öncü olduğumuz sektörde en iyi kalite ve fiyat bizde olmasından gurur duyuyoruz. Kiralık LED Ekran dahil olmak üzere Firmamız 15 yılı aşkın senedir hizmet vermekte olup önde olmak üzere bir çok hizmet vermekteyiz. Sitemizden gerekli her konuda bilgi edinebilir; merak ettiğiniz sistemler ve ürünler hakkında bizimle iletişime geçerek daha fazla detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Abdullah ŞEN | Led Ekran Teknolojileri | Profesyonel Led Ekran Sistemleri


© Copyright: 2019 Ledpano LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.