LED EKRANLAR NERELERDE KULLANILIR

Led ekranlar günümüzde her yerde kullanılmaya başlandı. Özellikle AVM’lerde mağazalarda, marketlerde, reklam sektöründe, kamu kuruluşlarında, hava alanlarında, şehrin cadde ve meydanlarında, büyük gök delenlerde, bankalarda daha çok görülüyor.

Led ekranlar fark edilir. Fark yaratır. Bir mağazanın vitrinini nasıl yaparsan yap, led ekran kadar etki yaratamazsınız. 16.7 milyon H/D kalitesinde canlı renk insanda büyü ektisi yaratır. Saniyelik bir bakış, ekran sahibine büyük bir geri dönüşüm getirdiği için led ekranlar her yerde kullanılabiliyor.

Led ekrana yatırdığınız para kısa sürede size geri dönecektir. Bunu 15 yıllık deneyimimize dayanarak söylüyoruz.

STADYUM LED EKRANLAR

Spor salonlarında, Stadyumlarda saha kenarını boydan boya kaplayan ekranlara verilen addır “Stadyum Ekranları”.

Maç sırasında ekranlarda oynatılan görseller çoğu zaman büyük kuruluşların reklamlarıdır. Burada amaç stadyuma toplanan birlerce insana aynı anda bir kuruluşun reklamını izlettirmek.

İzlenen reklamdan fayda sağlamak.

Bu ekranlar, spor kulüplerine, federasyona, ekranı kullanan, kiralayan kuruluşlara da önemli maddi katkı sağlamaktadır.

Şirketimiz bu konuda da tecrübelidir. Yaptığımız ekranlar uluslararası spor müsabakalarına uygun şekilde dizayn edilmektedir. Özellikle ekranlar üzerine koruyucu barlar yerleşitirlmektedir.

AVM LED EKRANLAR

Büyük alış veriş merkezlerinin günümüzde artık olmazsa olmazlarıdır led ekranlar. AVM dışında, içinde müşterinin dikkatini çekmek için mutlaka led ekran projesi uygulanmaktadır. Şirketimiz Türkiye genelinde 35 şehirde bulunan AVM lere led ekran projesi uygulamış bir firmadır.

Her şehir için gerektiğinde servis verebilecek alt yapımız vardır. AVM ler gösterişli binalardır. Mimari projeye uygun, mevcut zemini bozmadan, kırmadan uygunluk alındıktan sonra ekran montajı yapılan yerlerdir. Özellikle AVM kapandıktan sonra çalışabildiğimiz yerlerdir. Led ekran projesi için 20 AVM de çalıştık. Projeleri bitirip teslim ettik. Hiçbir yerde sorun yaşamadık. Tazminat ödemedik. Her işe atlayan, işinin ehli olmayan bir çok firma AVM projesi nedeniyle iflas bayrağı çektiğine tanık olduk. Biz AVM projeleri gibi özel projeleri en iyi uygulayan birmayız. 2015 yılında MEA Marketing Uluslararası Reklamcılık sektör tarafından “Türkiye’nin en iyi led firası Ledpano Led Ekran Teknolojileri” ödülünü kazandık.

LED PANO LED EKRAN FARKI

Led ekran işine girdiğimizde bizden başka bir firma yoktu. İlk teslim ettiğimiz işin faturası 2016 yılını gösteriyor. Ordu iline kurduk. Sonra Bursa Fomora derken iş büyüdü gitti. Şunan Türkiye de bu sektörde yüzlerce firma var. Binlerce kişi bu işten ekmek parası kazanıyor. Bunu düşündükçe kendimizle gurur duyuyoruz.

Biz, en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Kendimizle yarışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. En ucu malı alma, satma gibi bir derdimiz yok. Bozulmayan, müşteriyi yormayan, cebinden servis için devamlı para çıkarmayan ürünler yapmaya çalışıyoruz.

Kalide ön planda! Servis hizmetimiz ön planda. Kocaeli ilindeki tüm ekranlar bize ait. En yenisi 10 yılı geçti. Son 7 yıldır hiç servise gitmedik. Hiç yedek parça satmadık. İşte bizim farkımız bu.

GERİ